Producent „365 dni” reżyseruje kryminał wg scenariusza Adama Cioczka

Trwają prace nad filmem „The End„, który według scenariusza Adama Cioczka reżyseruje Tomasz Mandes, producent i współreżyser hitu „365 dni”. W obsadzie zobaczymy m.in. Tomasza Karolaka, Przemysława Sadowskiego i Aleksandrę Popławską.

Fabuła „The End” trzymana jest w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że autorem scenariusza filmu jest Adam Cioczek, autor kryminałów „Zamieć” i „Koniec gry”, a także scenariuszy seriali „Samo życie”, „Pierwsza miłość”, „Malanowski i partnerzy”. Dla absolwenta Warszawskiej Szkoły Filmowej „The End” będzie debiutem w roli scenarzysty pełnego metrażu.

Film „The End” to także samodzielny debiut reżyserski Tomasza Mandesa i kolejna produkcja realizowana przez niego i jego partnerkę Ewę Lewandowską pod szyldem EKIPA Sp. z o.o. mającej na swoim koncie produkcje „Underdog”, „Na bank się uda” i „365 dni”. Za zdjęcia odpowiadać będzie operator Bartek Cierlica („365 dni”, „Underdog”, „Jak zostałem gangsterem”).

W obsadzie filmu znaleźli się Tomasz Karolak, Jarosław Boberek, Piotr Witkowski, Aleksandra Popławska, Paulina Gałązka, Agnieszka Wielgosz i Przemysław Sadowski.

Data premiery filmu na razie nie jest znana. Wiele zależy od działalności kin mocno ograniczonej w związku z obostrzeniami pandemicznymi.

Leave a Reply