Patryk Vega kręci pomimo epidemii

W Warszawie i okolicach trwają zdjęcia do nowego projektu Patryka Vegi „Seryjny samobójca”. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie w filmie zobaczymy m.in. Antoniego Królikowskiego i Katarzynę Warnke. 

Projekt pod roboczym tytułem „Seryjny samobójca” to zapowiadany już jakiś czas temu film o aferze podkarpackiej – tysiącach kompromitujących nagrań z udziałem biznesmenów i polityków zarejestrowanych w sieci agencji towarzyskich prowadzonych przez ukraińską mafię na Podkarpaciu we współpracy z wysoko postawionym oficerem Centralnego Biura Śledczego. Główne wątki afery ujawnił kilka lat temu były bokser Dawid „Cygan” Kostecki, którego w ubiegłym roku znaleziono martwego w celi warszawskiego aresztu śledczego To właśnie do takich, uznanych oficjalnie za samobójstwo, przypadków śmierci odwołuje się tytuł filmu.

Patryk Vega przekonywał w wywiadach, że wszedł w posiadanie rzeczonych taśm, a film ma ujawnić tło afery i zaangażowanie w nią służb specjalnych. – Pozyskałem do współpracy przy filmie wszystkich kluczowych uczestników Afery Podkarpackiej – między innymi wspomnianego oficera z CBŚP, braci Ukraińców i rodzinę zabitego w więzieniu boksera Cygana. Wszedłem w posiadanie nagrań z burdeli, również tych ukazujących sceny seksu, zarejestrowane ukrytymi kamerami – mówił w lutym w wywiadzie dla radia ESKA, a na dowód zaprezentował na Facebooku zdjęcie z głównymi bohaterami afery:

Premiera filmu „Seryjny samobójca” planowana jest na wrzesień, a zdjęcia ruszyć miały w marcu. I ostatecznie, mimo obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa, wystartowały. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie od osób pracujących przy tej produkcji na planie zachowane są wszelkie środki ostrożności przewidziane na czas epidemii. Przed wejściem na plan ekipa i aktorzy poddawani są pomiarom temperatury, sprzęt i pomieszczenia są dezynfekowane, a poszczególne ujęcia realizowane są w grupach mniejszych niż 50 osób.

W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Antoni Królikowski, który był gwiazdą dwóch poprzednich filmów Vegi – „Bad Boya” oraz „Polityki”, Katarzyna Warnke, która wcześniej pojawiła się w filmach i serialach „Botoks” oraz „Kobiety mafii”, a także Dagmara Kaźmierska – była właścicielka agencji towarzyskiej, osobowość telewizyjna, której popularność przyniósł udział w programie telewizyjnym „Królowe życia”.

Jedna uwaga do wpisu “Patryk Vega kręci pomimo epidemii

Leave a Reply