Trwają zdjęcia do komedii romantycznej „Jak poślubić milionera”

Trwają zdjęcia do komedii romantycznej „Jak poślubić milionera”. W głównych rolach zobaczymy Małgorzatę Sochę, Michała Malinowskiego, Małgorzatę Foremniak oraz Justynę Steczkowską. Za reżyserię odpowiada Filip Zylber.

„Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie  drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień? Odpowiedź już wkrótce w kinach.

Na reżyserskim fotelu zasiadł Filip Zylber, w którego dorobku będzie to już kolejna komedia romantyczna po filmach „Po prostu przyjaźń” i „Serce nie sługa”. Za zdjęcia odpowiada Mateusz Wichłacz, operator filmu „Kobieta sukcesu”, a także seriali „Za marzenia”, „1983” czy „Chyłka. Zaginięcie”.

W głównych rolach zobaczymy Małgorzatę Sochę, Michała Malinowskiego, Małgorzatę Foremniak oraz piosenkarkę Justynę Steczkowską, dla której to pierwsza ekranowa rola od 7 lat, kiedy pojawiła się w „Kanadyjskich sukienkach” Macieja Michalskiego.

W obsadzie „Jak poślubić milionera” znaleźli się także: Anita Sokołowska, Iwo Rajski, Piotr Polk, Wojciech Mecwaldowski, Mikołaj Roznerski, Edyta Olszówka, Paweł Ławrynowicz, Julia Wieniawa, Michał Czernecki, Nikodem Rozbicki, Wenanty Nosul, Kornelia Maciejewska, Sławomir Orzechowski, Mikołaj Cieślak, Sebastian Stankiewicz, Julia Kuczyńska, Ewa Wachowicz, Marcin Szczurkiewicz i Katarzyna Kwiatkowska.

„Jak poślubić milionera” to produkcja Endemol Shine Polska realizowana na zlecenie Telewizji Polsat Sp z o .o., Cyfrowego Polsatu S.A. oraz Polkomtel Sp. z o. o.  Film na ekrany kin wprowadzi w przyszłym roku Dystrybucja Mówi Serwis

Leave a Reply