Eryk Lubos vs Mamed Khalidov. Pierwsze zdjęcia z planu „Underdog”

Eryk Lubos i Mamed Khalidov stanęli na przeciw siebie w ringu na planie filmu „Underdog” w reżyserii Konrada Niewolskiego Macieja Kawulskiego. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu.

fot. Piotr Pędziszewski

Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. Dla Mameda Khalidova, międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015, występ w filmie to debiut aktorski.

fot. Piotr Pędziszewski

„Underdog” to w żargonie sportowym ten, który dostaje szansę od losu, choć teoretycznie skazany jest na porażkę. Historia zawodnika MMA, który po upadku walczy o powrót na szczyt inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami. Scenariusz filmu napisał Mariusz Kuczewski (seria „Listy do M.”). Film będzie opowieścią o słabościach i sile człowieka, zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość, o walce z przeciwnościami losu i podniesieniu po upadku, poświęceniu, rodzinie i przyjaźni.

fot. Piotr Pędziszewski

W fabule oprócz Eryka Lubosa i Mameda Khalidova pojawią się: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno i Mariusz Drężek. Producentami filmu są: Ewa Lewandowska, Tomasz Mandes – EKIPA Sp. z o.o.

fot. Piotr Pędziszewski

Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacja KSW, lider europejskiego rynku MMA. Na swoim koncie ma 50 gal na światowym poziomie, ponad 300 zawodników i milionowe oglądalności transmisji telewizyjnych w Polsce i na świecie.

„Underdog” wejdzie do kin w styczniu 2019. Za jego dystrybucję odpowiada Next Film.

2 uwagi do wpisu “Eryk Lubos vs Mamed Khalidov. Pierwsze zdjęcia z planu „Underdog”

  1. Na filmwebie ani słowa o panu Niewolskim… Kto w końcu jest reżyserem?
    Co do zwiastuna to kozak się zapowiada. Krew, pot i łzy, oby nie wcisnęli tam niepotrzebnego romantyzmu i będzie dobrze. Ja do kina się wybiorę na pewno.

Dodaj komentarz