Eryk Lubos gwiazdą nowego filmu twórcy „Symetrii”

Na początku sierpnia w Ełku na Mazurach ruszyły zdjęcia do nowego filmu Konrada Niewolskiego „Underdog”. W roli głównej zobaczymy Eryka Lubosa.

Szczegóły fabuły filmu na razie nie są znane. Wiadomo jedynie, że obraz rozgrywać się będzie w środowisku amatorów sportów walki, a w jego produkcję zaangażowany jest Maciej Kawulski, współtwórca federacji KSW zajmującej się organizacją i promocją zawodów MMA. Sam termin „underdog” oznacza natomiast zawodnika skazywanego na porażkę.

Oprócz Eryka Lubosa na ekranie pojawią się m.in. Janusz Chabior, Aleksandra Popławska i Mariusz Drężek. Obok nich zobaczymy także dwukrotnego międzynarodowego mistrza świata KSW Mameda Chalidowa.

Za zdjęcia do „Underdog” odpowiada młody operator Bartosz Cierlica, absolwent Wydziału Operatorskiego PWSFTviT w Łodzi oraz praskiej FAMU, który debiutował w ubiegłym roku zdjęciami do kinowej trylogii Jana Hrebejka „Ogród rodzinny”. Autorką kostiumów jest Małgorzata Skorupa („Dywizjon 303”). Producentem filmu jest debiutujący w tej roli Tomasz Mandes. 

Na zdjęciu Eryk Lubos w filmie „Pod mocnym aniołem”/mat. prasowe Kino Świat

Leave a Reply