Lubos vs Stramowski w pojedynku MMA

Piotr Stramowski i Eryk Lubos wcielą się w role zawodników MMA walczących o tytuł mistrza wagi półciężkiej. Przygotowania do zdjęć do filmu „Klatka” właśnie trwają, a jego premiera planowana jest na początek 2019 roku.

MMA, czyli mieszane sztuki walki to sport, który budzi ogromne emocje i kontrowersje. Zawodnicy walczą w klatkach i używają każdej dozwolonej techniki, by obalić przeciwnika. To zamknięte i hermetyczne środowisko i właśnie tam toczy się historia bohaterów filmu. „Klatka” to nie tylko historia o MMA. To film o walce, także tej poza ringiem. O miłość, o rodzinę, o siebie.

Twórcy mają już za sobą tzw. zdjęcia uciekające. Obecnie trwają treningi przygotowujące aktorów do walk. Dba o nie Federacja KSW, która jest partnerem i konsultantem produkcji. W ciągu kilku tygodni ekipa wejdzie w główny okres zdjęciowy.

Na fotelu reżysera zasiądzie Konrad Piotrowski. Za produkcję odpowiada Domino Film wraz z koproducentami: Ekipa Sp. z o.o., Federacja KSW sp. z o.o., Exotic Car Club sp. z o.o.oraz Next Film. Premierę zaplanowano na 11 stycznia 2019.

Leave a Reply