Strona główna » Ruszają zdjęcia do „Planety Singli 2”

Ruszają zdjęcia do „Planety Singli 2”

przez Redakcja
planetasingli2

Jeszcze w tym roku na kinowe ekrany powrócą Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha jako para, której losy połączyła randkowa aplikacja. W Warszawie trwają właśnie zdjęcia na planie „Planety Singli 2„.

Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

W kontynuacji hitu, w którym zakochały się miliony widzów, na ekranie powrócą także Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Danuta Stenka, Piotr Głowacki i Joanna Jarmołowicz.

Na reżyserskim fotelu „Planety Singli 2” zasiadł Amerykanin Sam Akina – jeden ze współautorów scenariuszy „Planety Singli” oraz „Listów do M.”.

Producentami filmu są Radosław Drabik i Michał Chaciński – Gigant Films. Dystrybucją filmu zajmie się Kino Świat. Według towarzyszących filmowi zapowiedzi szykuje się na eksplozja humoru, wzruszeń, pozytywnej energii i potężna dawka przedświątecznej atmosfery.

„Planeta Singli 2” wejdzie na ekrany kin 9 listopada 2018.

Polecane wpisy:

Skomentuj