Agnieszka Więdłocha kobietą sukcesu

Padł ostatni klaps na planie nowej komedii romantycznej„Kobieta sukcesu”. W tytułową postać wciela się Agnieszka Więdłocha, a obok zobaczymy Mikołaja Roznerskiego, Bartosza Gelnera i Julię Wieniawę. Autorką scenariusza jest Hanna Węsierska – współscenarzystka „Lejdis”, „Śniadania do łóżka” i „Słabej płci”, reżyserem zaś Robert Wichrowski („Francuski numer”). Premiera filmu jest planowana na Dzień Kobiet – 8 marca 2018 roku.

Główną bohaterką jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego?

„Kobieta sukcesu” to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne. W obsadzie znaleźli się także m.in. Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak i Paulina Gałązka. Zdjęcia do filmu są dziełem Mateusza Wichłacza. Za produkcję odpowiada Aktiv Media. Dystrybutorem „Kobiety sukcesu” jest NEXT FILM.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *