Agnieszka Więdłocha kobietą sukcesu

Padł ostatni klaps na planie nowej komedii romantycznej„Kobieta sukcesu”. W tytułową postać wciela się Agnieszka Więdłocha, a obok zobaczymy Mikołaja Roznerskiego, Bartosza Gelnera i Julię Wieniawę. Autorką scenariusza jest Hanna Węsierska – współscenarzystka „Lejdis”, „Śniadania do łóżka” i „Słabej płci”, reżyserem zaś Robert Wichrowski („Francuski numer”). Premiera filmu jest planowana na Dzień Kobiet – 8 marca 2018 roku.

Główną bohaterką jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego?

„Kobieta sukcesu” to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne. W obsadzie znaleźli się także m.in. Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak i Paulina Gałązka. Zdjęcia do filmu są dziełem Mateusza Wichłacza. Za produkcję odpowiada Aktiv Media. Dystrybutorem „Kobiety sukcesu” jest NEXT FILM.

Leave a Reply