Mirosław Haniszewski u boku Clive’a Owena

Znany z głównej roli w filmie „Jestem mordercą” Mirosław Haniszewski pojawi się w obsadzie filmu „Three seconds” w reżyserii Andrei Di Stefano. Polski aktor wystąpi u boku hollywoodzkich gwiazd: Clive’a Owena i Rosamund Pike. 

Scenariusz filmu oparty jest na, wydanej także w Polsce, bestsellerowej szwedzkiej powieści „Trzy sekundy” autorstwa Andersa Roslunda i Börge’a Hellströma. To historia agenta infiltrującego środowisko polskiej mafii, który w wyniku losowych zdarzeń pozostawiony zostaje sam sobie i zmuszony do walki o życie.

Scenariusz filmu wyszedł spod pióra Matta Cooka, autora „Psów mafii” i „Patriotów”. Za reżyserię filmu odpowiada Andrea Di Stefano – włoski aktor, który kilka lat temu zadebiutował jako reżyser filmem „Escobar. Paradise Lost”.

W roli głównej producenci obsadzili Joela Kinnamana – szwedzko-amerykańskiego aktora, znanego widzom seriali „Dochodzenie” i „House of Cards” oraz w filmów „RoboCop” i „Legion samobójców”. W obsadzie filmu znaleźli się ponadto Clive Owen, Rosamud Pike, Ana De Armas oraz Common – aktor i raper, nominowany w 2015 roku do Oscara za piosenkę „Glory” z filmu „Selma”.

Leave a Reply