Pierwsza zapowiedź „Belfra 2”

Jesienią na ekrany Canal+ powróci „Belfer”. Tym razem Maciej Stuhr będzie musiał zmierzyć się z wydarzeniami, które mają miejsce w jednym z wrocławskich liceów. Do sieci trafił pierwszy teaser II sezonu serialu.

Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole wywołują w nim wstrząs. W liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a Belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

Obok Macieja Stuhra w obsadzie „Belfra 2” znaleźli się: Aleksandra Konieczna, Mirosław Haniszewski, Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Szymon Piotr Warszawski.  Scenariusz II serii wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima. Za reżyserię poszczególnych odcinków odpowiadali: Krzysztof Łukaszewicz („Karbala”, „Lincz”) i Maciej Bochniak („Disco Polo”).

Leave a Reply