Padł pierwszy kalps na planie nowego filmu Kingi Dębskiej

Autorka „Moich córek krów” rozpoczęła w Warszawie zdjęcia do swojego nowego filmu „Boski plan”. Na ekranie zobaczymy Kingę Preis, Marcina Dorocińskiego, Edytę Olszówkę, Romę Gąsiorowską i Krzysztofa Stelmaszyka . Premiera filmu planowana jest w Walentynki 2018 roku.

„Boski plan” to obyczajowy film o miłości. Jego scenarzystką jest Karolina Szablewska – autorka pierwszej części „Listów do M.” oraz „Po prostu przyjaźń”. Bohaterów filmu poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami, w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Wnoszą w ich życie nową jakość, za sprawą przypadku, bądź zrządzenia losu. Dają nadzieję na odnalezienie prawdziwych uczuć i autentycznych więzi.

– Doszłam do wniosku, że teraz jest czas i miejsce na film o uczuciach.  Niegłupi, nienaiwny, niesentymentalny, ale prawdziwy. O poszukiwaniu miłości i o tym, że to nie jest proste – mówi reżyserka.

Za zdjęcia do filmu odpowiada operator „Moich córek krów” Andrzej Wojciechowski.

Film produkuje Agora S.A. Dystrybutorem jest Next Film. Premiera „Boskiego planu” jest planowana na Walentynki 2018 roku.

Leave a Reply