Czesław Mozil w duecie z Arturem Andrusem

„Albo kobiet nie masz wcale, albo masz ich dość” – śpiewa Artur Andrus, który wraz z Czesławem Mozilem napisał i wykonał piosenkę „Trzeba mieć specjalną skrzynię” promującą film „Szkoła uwodzenia Czesława M.” Aleksandra Dembskiego.

Dziennikarz radiowej Trójki, znany ze swojego absurdalnego poczucia humoru, żartuje, że wspólnie z Czesławem po raz pierwszy w historii udało im się napisać smutną piosenkę, która będzie promować komedię.

Czesław Mozil, który również występuje w filmie w roli głównej, tak mówi o uwodzeniu: Zawsze podziwiałem mężczyzn, którzy potrafią uwodzić kobiety. Ja sam w tym nigdy nie byłem dobry. Całe szczęście jestem muzykiem. Już samo bycie na scenie sprawia, że człowiek staje się seksowny. Gdyby nie to, nie wiem jak układałyby się moje relacje z kobietami.

„Szkoła uwodzenia Czesława M.” to historia popularnego muzyka, który niespodziewanie porzuca życie warszawskiego celebryty. Czesław M. przypadkiem trafia do Świnoujścia. Poznaje Adama i Zygmunta, byłych stoczniowców, którzy próbują rozkręcić własny biznes. Wspólnie wymyślają plan pozornie doskonały: postanawiają otworzyć pierwszą na Wybrzeżu szkołę uwodzenia dla mężczyzn. Czy dzięki niej w końcu osiągną wymarzony sukces?

Film Aleksandra Dembskiego jest ciepłą i optymistyczną historią o poszukiwaniu szczęścia i własnej drogi.  To komedia o zaskakujących konsekwencjach życiowych wyborów z niebanalną ścieżką dźwiękową. Obraz pojawi się w kinach 21 października.

Leave a Reply