Pikantna zapowiedź „Kobiet bez wstydu”

Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Agnieszka Warchulska, Joanna Liszowska i Ewa Kasprzyk to plejada gwiazd, jaką udało się zgromadzić na planie komedii „Kobiety bez wstydu” reżyserowi Witoldowi Orzechowskiemu. Każda z nich ulega urokowi przystojnego psychoanalityka, w którego wciela się Michał Lesień.

Obdarzony magnetycznym wpływem na płeć piękną Piotr (Michał Lesień) rzuca pracę kelnera w Wiedniu i w rodzinnym Krakowie otwiera praktykę psychoanalityka. Nie ważne, że brak mu kwalifikacji i doświadczenia. Jego gabinet „tylko dla pań” co dzień pęka w szwach, a jego sypialnia przeżywa prawdziwe oblężenie. Kobiety z rozkoszą zdradzają mu swe najbardziej intymne sekrety, a on daje się wciągnąć nie tylko w zawiłości ich umysłów i serc, ale także w całkiem realne życiowe perypetie. I znów okaże się, że zakochane kobiety potrafią być równie czarujące, co niebezpieczne.

Zdjęcia do „Kobiet bez wstydu” realizowano w 2012 roku w Krakowie, Warszawie, Świnoujściu, Szczecinie i Wiedniu. Odpowiadał za nie operator Grzegorz Kędzierski.

Film pojawi się na ekranach kin 6 maja.

 

Leave a Reply