Strona główna » True Crimes – obsada, fabuła

True Crimes – obsada, fabuła

przez Redakcja
true crimes

True Crimes to film z 2016 roku, który został wyreżyserowany przez Aleksandra Kondratiuka. Głównymi bohaterami są Jim Carrey i Marton Csokas. Film opowiada historię detektywa, który bada sprawę morderstwa, którego celem była kobieta. Podczas śledztwa detektyw odkrywa, że sprawa jest bardziej skomplikowana niż się wydawało, a jego własne życie również zaczyna być narażone na niebezpieczeństwo. Film jest adaptacją książki “Złodziej tożsamości” autorstwa Davida Graya.

True Crimes – zarys fabuły

True Crimes opowiada historię detektywa o imieniu Tadeusz (Jim Carrey), który zostaje przydzielony do sprawy morderstwa kobiety. Podczas śledztwa Tadeusz odkrywa, że sprawa ta jest bardziej skomplikowana niż się wydawało i że jego własne życie również jest narażone na niebezpieczeństwo. W filmie pojawia się również postać grana przez Martona Csokasa, który wciela się w rolę podejrzanego o zabójstwo.

W filmie pojawiają się również inne ważne postaci, takie jak żona Tadeusza (Charlotte Gainsbourg) oraz ksiądz (Kati Outinen), który staje się dla Tadeusza ważnym punktem odniesienia podczas prowadzenia śledztwa.

True Crimes to film kryminalny, w którym widzowie mogą śledzić losy detektywa Tadeusza, który walczy o to, by rozwiązać sprawę morderstwa i odkryć prawdę. Film został ciepło przyjęty przez krytyków i zdobył szerokie grono fanów.

True Crimes – opinie

True Crimes to film, który cieszył się dobrymi recenzjami ze strony krytyków i został ciepło przyjęty przez widzów. Jim Carrey został pochwalony za swoją rolę detektywa Tadeusza, a także za umiejętność przekazania emocjonalnej głębi swojej postaci. Marton Csokas również otrzymał dobre recenzje za swoją rolę podejrzanego o morderstwo.

Wiele osób doceniło również fabułę filmu, która była uważana za intrygującą i zaskakującą. Niektórzy krytycy uważali, że film mógłby być jeszcze lepszy, gdyby był nieco krótszy i bardziej skoncentrowany na głównych wątkach.

Ogólnie rzecz biorąc, True Crimes to dobry film kryminalny, który zapewnia widzom intrygującą historię i dobre aktorstwo. Jeśli lubisz filmy tego typu, to True Crimes może okazać się dla ciebie interesującą propozycją.

Polecane wpisy:

Skomentuj