Zbigniew Zamachowski jako nowojorski gangster

W przyszłym roku na ekranach kin pojawi się, zrealizowana w międzynarodowej obsadzie, komedia Tomasza Szafrańskiego „Bez paniki, z odrobiną histerii”. Gwiazdą filmu jest Stephen Baldwin, któremu, obok zagranicznych aktorów, partneruje wcielający się w rolę bossa nowojorskiej mafii Zbigniew Zamachowski.

„Bez paniki, z odrobiną histerii” to opowieść o nieśmiałym księgowym Tobym (Alexander Chance), który próbuje sobie dorobić wcielając się w rolę płatnego zabójcy. Niestety zlecenie, które przyjmuje od Chestera (Stephen Baldwin), to początek lawiny kłopotów. Toby staje się celem nowojorskich gangsterów, policji, a także zabójczo pięknej żony swojej ofiary…

Zdjęcia do filmu realizowano wiosną 2015 roku w Polsce, a rolę Nowego Jorku odegrały… przedmieścia Konstancina. W filmie zobaczymy także Charlotte Kirk, Przemysława Bluszcza, Magdalenę Lamparską, Tomasza Karolaka, Marcina Zarzecznego, Piotra Janusza i Granta Cathro. Zdjęcia do filmu są dziełem Michała Grabowskiego, który pracował już z Tomaszem Szafrańskim przy filmie „Klub Włóczykijów”.

„Bez paniki…” zrealizowany został w języku angielskim, z myślą o międzynarodowej dystrybucji. Film ma za sobą pierwsze pokazy przed amerykańską publicznością. Oficjalną premierę zaplanowano na początek przyszłego roku.

Więcej zdjęć dostępnych jest na oficjalnej stronie filmu nopanicmovie.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *