Zbigniew Zamachowski jako nowojorski gangster

W przyszłym roku na ekranach kin pojawi się, zrealizowana w międzynarodowej obsadzie, komedia Tomasza Szafrańskiego „Bez paniki, z odrobiną histerii”. Gwiazdą filmu jest Stephen Baldwin, któremu, obok zagranicznych aktorów, partneruje wcielający się w rolę bossa nowojorskiej mafii Zbigniew Zamachowski.

„Bez paniki, z odrobiną histerii” to opowieść o nieśmiałym księgowym Tobym (Alexander Chance), który próbuje sobie dorobić wcielając się w rolę płatnego zabójcy. Niestety zlecenie, które przyjmuje od Chestera (Stephen Baldwin), to początek lawiny kłopotów. Toby staje się celem nowojorskich gangsterów, policji, a także zabójczo pięknej żony swojej ofiary…

Zdjęcia do filmu realizowano wiosną 2015 roku w Polsce, a rolę Nowego Jorku odegrały… przedmieścia Konstancina. W filmie zobaczymy także Charlotte Kirk, Przemysława Bluszcza, Magdalenę Lamparską, Tomasza Karolaka, Marcina Zarzecznego, Piotra Janusza i Granta Cathro. Zdjęcia do filmu są dziełem Michała Grabowskiego, który pracował już z Tomaszem Szafrańskim przy filmie „Klub Włóczykijów”.

„Bez paniki…” zrealizowany został w języku angielskim, z myślą o międzynarodowej dystrybucji. Film ma za sobą pierwsze pokazy przed amerykańską publicznością. Oficjalną premierę zaplanowano na początek przyszłego roku.

Więcej zdjęć dostępnych jest na oficjalnej stronie filmu nopanicmovie.com

Leave a Reply