Strona główna » „Druga szansa” Małgorzaty Kożuchowskiej

„Druga szansa” Małgorzaty Kożuchowskiej

przez Redakcja

Małgorzata Kożuchowska zagra główną rolę w serialu „Druga szansa”, który na potrzeby TVN realizuje ATM Grupa.

„Druga szansa” to serial pokazujący cienie i blaski show-biznesu. Główną bohaterką jest Monika (Małgorzata Kożuchowska), przebojowa producentka i agentka gwiazd. Ma wszystko: atrakcyjną pracę, sukcesy zawodowe i wpływowego narzeczonego (Rafał Królikowski), z którym prowadzi firmę. W dniu 40. urodzin zupełnie nieoczekiwanie traci wszystko… Kto poda jej pomocną dłoń, kiedy znajdzie się na dnie? Kto okaże się prawdziwym przyjacielem, kiedy zgasną błyski fleszy?

W serialu zobaczymy plejadę gwiazd. Obok Małgorzaty Kożuchowskiej i Rafała Królikowskiego wystąpią m.in.: Maja Ostaszewska, Artur Żmijewski, Wojciech Mecwaldowski i Bartłomiej Świderski.

Reżyserem serialu „Druga szansa” będzie Michał Gazda, który współtworzył seriale „Odwróceni”, „Usta Usta” i „Wataha”. Scenariusz serii wyszedł spod ręki Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz, autorki scenariusza filmu „Mój biegun” i serialu „Na wspólnej”.

Producentem serialu jest Dorota Kośmicka-Gacke, która ma na swoim koncie m.in. takie serialowe hity jak „Niania” czy „Kasia i Tomek”. Za serial w stacji TVN będzie odpowiadała Adrianna Przetacka wcześniej producentka programu „Ugotowani”. Producentem nadzorującym z ramienia TVN będzie Marta Grela-Gorostiza, która odpowiadała m.in. za serial „Przepis na życie” oraz za najnowszą produkcję kinową stacji „Listy do M.2”.

Zdjęcia do produkcji rozpoczną się 3 listopada. Serial trafi na antenę telewizji TVN w marcu przyszłego roku.

Polecane wpisy:

Skomentuj