Powstaje kontynuacja „Fuksa” z Maćkiem Stuhrem i Maciejem Musiałem

Padł pierwszy klaps na planie filmu „Fuks 2” w reżyserii Macieja Dutkiewicza. W kontynuacji jednej z najpopularniejszych polskich komedii obok Macieja Stuhra zobaczymy m.in. Macieja Musiała i Janusza Gajosa. Film trafi na ekrany kin w przyszłym roku.

Pierwszy „Fuks” trafił do kin w 1999 roku i stał się przepustką do kariery dla nieznanego wówczas jeszcze Macieja Stuhra, któremu na ekranie partnerował Janusz Gajos. Obaj twórcy spotkają się w kontynuacji tamtej historii, która rozgrywać się będzie dwie dekady później. Tym razem osią fabuły będą perypetie związane z synem postaci granej przez Stuhra.

Maciek jest bystrym i ogarniętym dwudziestolatkiem, choć pieniądze i samochód na randkę musi pożyczyć od taty. Jego ojciec w dniu osiemnastych urodzin odpalił ładunek wybuchowy, ukradł samochód, przyczynił się do rozbicia dwóch policyjnych radiowozów i „stuknął na grubą kasę” szemranego biznesmena. Jednocześnie zdobył serce pięknej kobiety. Poprzeczkę zawiesił zatem wysoko, a już niedługo okaże się, czy syn odziedziczył po nim brawurowy charakter i skłonność do niebezpiecznych intryg. Wszystko to stanie się za sprawą randki, która połączy go z dwiema nieprzewidywalnymi kobietami i wciągnie w grę, której stawką jest wielka kasa i jeszcze większa miłość – czytamy w oficjalnym opisie filmu.

Obok Stuhra, Musiała i Gajosa w obsadzie znaleźli się również Katarzyna Sawczuk, Sonia Bohosiewicz, Cezary Pazura i Paulina Gałązka.

„Fuks 2” produkuje House Media Company we współpracy z Grupą Polsat, a za jego rozpowszechnianie w kinach odpowiada Dystrybucja Mówi Serwis.

Leave a Reply