Marcin Dorociński znowu u Pasikowskiego

Marcin Dorociński dołączył do obsady filmu Władysława PasikowskiegoPsy 3. W imię zasad„. W kontynuacji kultowej serii aktor wcieli się w rolę policjanta o imieniu Wit.

Fabuła trzeciej części „Psów” rozgrywa się współcześnie, 25 lat po wydarzeniach znanych z poprzedniego filmu. Franz Maurer właśnie wyszedł z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

W rolach głównych zobaczymy oczywiście Bogusława Lindę i Cezarego Pazurę. Teraz do obsady dołączył Marcin Dorociński, który współpracował już z Władysławem Pasikowskim przy filmach „Jack Strong” i „Pitbull: Ostatni pies”. W filmie pojawić się mają także znany z roli Wolfa w „Psach 2” Artur Żmijewski oraz Sebastian Fabijański.

Autorem zdjęć do filmu „Psy 3. W imię zasad” jest Maciej Lisiecki („Drogówka”). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński („Zimna wojna”, „Jack Strong”), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent  hitu „Psy 2: Ostatnia krew”. Obraz „Psy 3. W imię zasad” pojawi się na ekranach kin 17 stycznia 2020. Za jego dystrybucję odpowiada Kino Świat.

 

Leave a Reply