Marcin Dorociński wraca do Pitbulla!

Marcin Dorociński powróci jako Despero w filmie „Pitbull. Ostatni pies” reżyserowanym według własnego scenariusza przez Władysława Pasikowskiego. Na ekran pojawią się także inne postaci z pierwszego filmu serii – Nielat grany przez Rafała Mohra oraz Metyl, w którego wcielił się Krzysztof Stroiński.

– Kiedy otrzymujesz fantastyczny, trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej strony scenariusz, kiedy reżyserować ma jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów, kiedy na barykadzie mają stanąć z Tobą koledzy, z którymi wspólnie pracowałeś nad jednym z najważniejszych filmów w swoim życiu, kiedy zostajesz otoczony troskliwą opieką producenta, który pozwala Ci być częścią procesu powstania filmu od samego początku, to odpowiedź może być tylko jedna… – napisał Marcin Dorociński na swoim facebookowym profilu.

Obsada „Pitbull. Ostatni pies” zapowiada się naprawdę imponująco. W filmie obok Marcina Dorocińskiego, Rafała Mohra i Krzysztofa Stroińskiego wystąpią także: Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Marian Dziędziel, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Michał Kula, Krzysztof Materna oraz Dorota „Doda” Rabczewska i Katarzyna Nosowska.

 

Leave a Reply