Powstaną jeszcze dwie części „Pitbulla”

Producenci filmu „Pitbull. Nowe porządki” Emil Stępień i Patryk Vega zapowiedzieli powstanie kolejnych dwóch filmów serii. Zdjęcia mają ruszyć już za kilka tygodni.

„Pitbull. Nowe porządki” obejrzało w polskich kinach już ponad 1 276 000 widzów. Producenci postanowili więc pójść za ciosem i kontynuować tę opowieść tworząc kinową trylogię. Szczegóły fabuły trzymane są w tajemnicy.

Popularność nowego „Pitbulla” i satysfakcja z tego, jak pozytywne reakcje budzi u widzów, przekonały nas, że stworzenie filmowej trylogii jest znakomitą decyzją naszego studia produkcyjnego. Traktujemy to jako twórcze wyzwanie i czynimy ogromne starania, by wraz z kolejną częścią oddać w ręce widzów jeszcze wspanialszy film. Możemy zdradzić, że tym razem będzie to absolutnie wyjątkowe spojrzenie na gatunek policyjny, na które nikt w Polsce jeszcze się nie odważył. Mamy silne przeświadczenie, że to, co w dzisiejszym świecie decyduje o powodzeniu filmu, to przede wszystkim doskonale opowiedziana historia. Fanom „Pitbulla” i tym razem gwarantujemy, opartą w 100% na dokumentacji, znakomitą rozrywkę, pełną napięcia połączonego z charakterystycznym dla marki poczuciem humoru. Jednocześnie głęboko wierzymy, że nasz nowatorski pomysł na film przyciągnie do kin liczne rzesze nowych fanów. A wszystko za sprawą wyjątkowego bohatera, jakiego w kinie jeszcze nie było – czytamy w oświadczeniu na oficjalnym facebookowym profilu Patryka Vegi.

Kolejną część „Pitbulla” zobaczymy w kinach w styczniu 2017.

Leave a Reply